Produkt

Sprawne zarządzanie portfelem klientów

Sprzedaż w B2B to nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, ale budowanie długotrwałych relacji z nimi, po to by chcieli powtórnie kupować właśnie u Ciebie. Według statystyk dużo łatwiej jest sprzedać obecnym klientom kolejną usługę lub produkt, niż pozyskać na nich nowych klientów. Nasz CRM sprawi, że będziesz wiedział kiedy, komu i jaki produkt sprzedać, ale też kiedy, komu i jaki produkt się kończy, abyś mógł zaproponować mu odnowienie. Bez wysiłku zadbasz więc o kontynuację relacji i umocnisz lojalność w kliencie.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

Chaos w bazie kontaktów

Ważne informacje notowane na kartkach

Trudności w przeszukiwaniu dużych baz danych

Strata czasu na ręczne wysyłki sms i wiadomości e-mail

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Uporządkowana baza kontaktów

Berg System stanowi centrum informacji o wszystkich Twoich klientach w połączeniu z możliwością ich łatwego filtrowania, tagowania oraz segmentowania. W łatwy sposób znajdziesz klientów, którzy aktualnie mogą potrzebować Twoich produktów lub usług.

sprawne zarzadzanie portfelem klientow baza kontaktow

Kartoteka klienta w widoku 360

W Berg System każdy klient ma swoją indywidualną kartotekę. Dzięki temu masz pod ręką całą historię aktywności na kliencie, wzbogaconą o komunikację SMS czy wiadomości e-mail w rozpisanym timeline działań. Na karcie klienta widzisz co klient już kupił, jakie szanse sprzedażowe są na nim obecnie prowadzone, a także jakie sprawy zgłosił za pomocą Panelu klienta.

Tagi i segmentacja klientów

Portfel klientów możesz tagować. To pozwoli ci szybko wyszukiwać klientów o podobnych profilach i potrzebach, po to byś mógł przygotować dla nich dopasowane działania marketingowe lub sprzedażowe.

Tworząc grupy docelowe możesz posługiwać się różnymi kryteriami – elastyczność tagów i filtrów pozwoli Ci działać bez żadnych ograniczeń. Możesz wykonać kampanie cross-sellingowe i up- sellingowe.

sprawne zarzadzanie portfelem klientow tagi i segmentacja

Narzędzia marketingowe

W Berg System zarządzając portfelem klientów masz do dyspozycji szereg narzędzi marketingowych. Mając już wyfiltrowaną grupę klientów możesz zdecydować jakim kanałem komunikacji się z nimi skontaktujesz – czy to będzie sms, e-mail, czy zadanie dla opiekuna wymagające podjęcia kontaktu z daną osobą.

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy

Dopasuj CRM do swojej firmy

Mamy gotowe narzędzie CRM, które oferujemy w 3 pakietach funkcjonalnych oraz specjalne rozwiązania dla firm ceniących sobie indywidualne podejście do ich potrzeb. Wykonujemy dodatkowo wdrożenia według wymagań biznesowych klientów różnej wielkości – od MŚP po korporacje.

Abonament

Wybierz jeden z 3 pakietów funkcjonalnych zaspokajających potrzeby od tych podstawowych, po te wyższego rzędu.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie gotowe rozwiązania i możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych funkcji i modułów do potrzeb Twojej firmy.

Indywidualne wdrożenie

Wybierz pakiet indywidualny, gdy masz szczególne wymagania dotyczące dopasowania systemu do procesów działających w Twojej firmie.
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli wymagasz pełnej konfiguracji systemu oraz stworzenia nowych funkcji, ustalenia SLA czy wdrożenia na Twoich serwerach.
Scroll to Top

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.