Produkt

Rozliczanie prowizji

W Berg System zadbasz o to, żeby każdy handlowiec miał natychmiastowy dostęp do danych o aktualnych wynikach sprzedaży oraz należnych prowizjach. Program automatycznie nalicza i rozlicza prowizję wg. różnych metod. W tym zakresie obsługiwane są firmy sprzedające ubezpieczenia, produkty finansowe i inwestycyjne, firmy z sektora OZE, programy partnerskie oraz inne podmioty z rozbudowanymi własnymi i zewnętrznymi sieciami sprzedaży. 

Możesz tu zarządzać złożoną polityką prowizyjną i regułami jej podziału na produkty i funkcje pełnione w strukturze Twojej firmy.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

Trudności z rozliczaniem odmiennych stawek prowizji dla różnych produktów

Kłopoty z prowizjami rozliczanymi różnymi metodami

Problemy z podziałem prowizji wielopoziomowo

Błędy w rozliczeniach

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Różne sposoby rozliczeń stawek motywacyjnych

Każda firma ma inny model naliczania prowizji, dlatego również w Berg System rozróżnimy ich różne typy. Zbudowaliśmy silnik prowizyjny, który przewiduje rozliczanie prowizji od każdej wpłaty klienta oraz prowizji wyliczanej od ogólnej kwoty otrzymanej od partnera czyli tzw. prowizji od prowizji.

szybkie rozliczenia prowizji dla kazdego sposoby

Zarządzanie prowizjami na produktach

W Berg System masz szerokie możliwości tworzenia własnych reguł podziału prowizji. Z łatwością przydzielisz odpowiednie stawki prowizji do produktów i usług.

Prowizje dla struktur płaskich i wielopoziomowych

Nie ma znaczenia czy musisz rozliczyć prowizję dla pojedynczego handlowca, czy dokonać jej podziału wielopoziomowo. W Berg System wyodrębnisz różne stawki naliczania i rozliczania prowizji nawet w najbardziej złożonych strukturach organizacyjnych.

System automatycznie wykrywa błędy

To pomoże Ci oszczędzić czas spędzony na ręcznej weryfikacji rozliczeń i uchroni Cię przed przymusem wszczynania procesów reklamacyjnych.

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy

Dopasuj CRM do swojej firmy

Mamy gotowe narzędzie CRM, które oferujemy w 3 pakietach funkcjonalnych oraz specjalne rozwiązania dla firm ceniących sobie indywidualne podejście do ich potrzeb. Wykonujemy dodatkowo wdrożenia według wymagań biznesowych klientów różnej wielkości – od MŚP po korporacje.

Abonament - gotowe rozwiązanie

Wybierz jeden z 3 pakietów funkcjonalnych zaspokajających potrzeby od tych podstawowych, po te wyższego rzędu.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie gotowe rozwiązania i możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych funkcji i modułów do potrzeb Twojej firmy.

Indywidualne wdrożenie

Wybierz pakiet indywidualny, gdy masz szczególne wymagania dotyczące dopasowania systemu do procesów działających w Twojej firmie.
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli wymagasz pełnej konfiguracji systemu oraz stworzenia nowych funkcji, ustalenia SLA czy wdrożenia na Twoich serwerach.
Scroll to Top

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.