Produkt

Aktywna komunikacja wewnętrzna (Intranet)

Firma to społeczność, a działy sprzedażowe często pracują w rozproszeniu. Intranet to miejsce, w którym skupisz w jednym miejscu komunikację w całej organizacji. Swoim wyglądem przypomina wszystkim znane platformy Social Media. Dzięki temu jest intuicyjny i nie wymaga nauki obsługi. Wykorzystanie jego funkcjonalności i możliwości integracji go z innymi systemami w firmie powoduje, że staje się miejscem, w którym znajdziemy niezbędne narzędzia do pracy.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

Brak przywiązania pracowników do firmy

Problem z odnalezieniem aktualnie obowiązujących dokumentów

Trudności w zapewnieniu pracownikom ciągłego poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

Zaliczenia szkoleń zawodowych IDD

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Komunikacja wewnętrzna

Intranet to miejsce do prowadzenia komunikacji w całej firmie. Podobnie jak Facebook pozwala na tworzenie postów, udział w dyskusjach i dodawanie załączników. Treści te mogą być dostępne dla wszystkich użytkowników lub wybranych grup, tj. np. Centrala, Nowi pracownicy, Grupa Kraków, itp.

Stwórz firmową bazę wiedzy

Baza wiedzy może zawierać publikacje, broszury produktów, opisy procedur, listy kontaktów i wiele innych ważnych dokumentów. To miejsce powstało po to, żeby wszyscy pracownicy korzystali z tych samych materiałów i wiedzieli gdzie szukać najnowszych wersji plików. To szczególnie istotne w zespołach rozproszonych, które działają z dala od Centrali.

Onboarding
i szkolenia on-line

W Berg Intranet łatwo wdrożyć nowego pracownika w jego obowiązki. W module e-learningu wystarczy stworzyć własną bazę szkoleń i materiałów onbourdingowych, które wymagają zaliczenia przez nowoprzyjętych.

Możesz w ten sposób również planować rozwój swoich zespołów, sprawdzać przyrost ich kompetencji.

Szkolenia IDD
w e-Learningu

Berg Intranet zaspokaja potrzeby osób dystrybuujących produkty ubezpieczeniowe. Platforma daje możliwość organizacji szkoleń i realizacji wymogów IDD wraz z dodawaniem zaświadczeń, które podpiszemy przez profil zaufany. Szkolenia mogą być udostępniane konkretnym grupą pracowników, a przez to możemy skutecznie podwyższać kwalifikacje zespołu.

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy

Dopasuj CRM do swojej firmy

Mamy gotowe narzędzie CRM, które oferujemy w 3 pakietach funkcjonalnych oraz specjalne rozwiązania dla firm ceniących sobie indywidualne podejście do ich potrzeb. Wykonujemy dodatkowo wdrożenia według wymagań biznesowych klientów różnej wielkości – od MŚP po korporacje.

Abonament - gotowe rozwiązanie

Wybierz jeden z 3 pakietów funkcjonalnych zaspokajających potrzeby od tych podstawowych, po te wyższego rzędu.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie gotowe rozwiązania i możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych funkcji i modułów do potrzeb Twojej firmy.

Indywidualne wdrożenie

Wybierz pakiet indywidualny, gdy masz szczególne wymagania dotyczące dopasowania systemu do procesów działających w Twojej firmie.
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli wymagasz pełnej konfiguracji systemu oraz stworzenia nowych funkcji, ustalenia SLA czy wdrożenia na Twoich serwerach.
Scroll to Top