Produkt

Realizacja i administracja umowy

Współpraca z klientem nie kończy się na podpisanej umowie. W Berg System zaplanujesz i sprawnie zrealizujesz każdy proces, który ma miejsce po jej zawarciu: montaż, serwis, reklamacje, itp. Program pomoże Ci również w administrowaniu umowami. Obsługuje produkty ratalne i abonamentowe, dbając o ich wznowienia dzięki generowanym automatycznie przypomnieniom o bliskim ich zakończeniu.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

Brak przepływu informacji, gdy klienta obsługuje więcej niż jedna osoba

Uciążliwy proces obsługi reklamacji

Zaległości w płatnościach ratalnych klientów

Zapominanie o wznowieniach umów terminowych

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Moduł spraw - projektowanie i prowadzenie procesu realizacji umowy

Podpisanie umowy często uruchamia wiele procesów i spraw. Kluczowa jest ich dobra organizacja. W Berg System możesz stworzyć dowolne procesy związane z realizacją danej umowy. Analogicznie jak w procesie sprzedaży, sprawa ma oddelegowanego opiekuna i przypisane zadania do każdego kroku.

Panel klienta zintegrowany z modułem spraw

Strefa Klienta umożliwia komunikację między klientem a Twoją firmą. Klienci mogą składać zgłoszenia lub reklamacje przez czat lub formularz na stronie internetowej. Mają też możliwość monitorowania postępów swojej umowy i przesyłania dokumentów w bezpieczny sposób. Wiadomości z Panelu Klienta są natychmiast przekazywane do procesu spraw.

Pilnowanie rat - płatności klientów w terminie

System ułatwi Ci pilnowanie płatności. Dostosowany jest do obsługi różnego rodzaju umów, w tym abonamentowych i ratalnych, dla których można generować harmonogram rat i płatności klienta. Program automatycznie przypomni Twoim klientom o kolejnej racie wynikającej z umowy lub braku wpłaty, co pozwoli utrzymać Ci płynność finansową.

realizacja i administracja kazdej sprzedanej umowy pilnowanie rat

Wznowienia umów terminowych

Berg System dba o odnawianie umów terminowych i automatycznie generuje odpowiednie przypomnienia dla handlowca oraz klienta o zbliżającym się końcu umowy. Dzięki temu możesz w porę zaproponować klientowi kontynuację umowy, usługi lub zaproponować mu coś nowego.

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy

Dopasuj CRM do swojej firmy

Mamy gotowe narzędzie CRM, które oferujemy w 3 pakietach funkcjonalnych oraz specjalne rozwiązania dla firm ceniących sobie indywidualne podejście do ich potrzeb. Wykonujemy dodatkowo wdrożenia według wymagań biznesowych klientów różnej wielkości – od MŚP po korporacje.

Abonament - gotowe rozwiązanie

Wybierz jeden z 3 pakietów funkcjonalnych zaspokajających potrzeby od tych podstawowych, po te wyższego rzędu.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie gotowe rozwiązania i możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych funkcji i modułów do potrzeb Twojej firmy.

Indywidualne wdrożenie

Wybierz pakiet indywidualny, gdy masz szczególne wymagania dotyczące dopasowania systemu do procesów działających w Twojej firmie.
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli wymagasz pełnej konfiguracji systemu oraz stworzenia nowych funkcji, ustalenia SLA czy wdrożenia na Twoich serwerach.
Scroll to Top

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.