Produkt

Realizacja i administracja umowy

Współpraca z klientem nie kończy się na podpisanej umowie. W Berg System zaplanujesz i sprawnie zrealizujesz każdy proces, który ma miejsce po jej zawarciu: montaż, serwis, reklamacje, itp. Program pomoże Ci również w administrowaniu umowami. Obsługuje produkty ratalne i abonamentowe, dbając o ich wznowienia dzięki generowanym automatycznie przypomnieniom o bliskim ich zakończeniu.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

Brak przepływu informacji, gdy klienta obsługuje więcej niż jedna osoba

Uciążliwy proces obsługi reklamacji

Zaległości w płatnościach ratalnych klientów

Zapominanie o wznowieniach umów terminowych

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Moduł spraw - projektowanie i prowadzenie procesu realizacji umowy

Podpisanie umowy często uruchamia wiele procesów i spraw. Kluczowa jest ich dobra organizacja. W Berg System możesz stworzyć dowolne procesy związane z realizacją danej umowy. Analogicznie jak w procesie sprzedaży, sprawa ma oddelegowanego opiekuna i przypisane zadania do każdego kroku.

Panel klienta zintegrowany z modułem spraw

Strefa Klienta umożliwia komunikację między klientem a Twoją firmą. Klienci mogą składać zgłoszenia lub reklamacje przez czat lub formularz na stronie internetowej. Mają też możliwość monitorowania postępów swojej umowy i przesyłania dokumentów w bezpieczny sposób. Wiadomości z Panelu Klienta są natychmiast przekazywane do procesu spraw.

Pilnowanie rat - płatności klientów w terminie

System ułatwi Ci pilnowanie płatności. Dostosowany jest do obsługi różnego rodzaju umów, w tym abonamentowych i ratalnych, dla których można generować harmonogram rat i płatności klienta. Program automatycznie przypomni Twoim klientom o kolejnej racie wynikającej z umowy lub braku wpłaty, co pozwoli utrzymać Ci płynność finansową.

realizacja i administracja kazdej sprzedanej umowy pilnowanie rat

Wznowienia umów terminowych

Berg System dba o odnawianie umów terminowych i automatycznie generuje odpowiednie przypomnienia dla handlowca oraz klienta o zbliżającym się końcu umowy. Dzięki temu możesz w porę zaproponować klientowi kontynuację umowy, usługi lub zaproponować mu coś nowego.

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy

Dopasuj CRM do swojej firmy

Mamy gotowe narzędzie CRM, które oferujemy w 3 pakietach funkcjonalnych oraz specjalne rozwiązania dla firm ceniących sobie indywidualne podejście do ich potrzeb. Wykonujemy dodatkowo wdrożenia według wymagań biznesowych klientów różnej wielkości – od MŚP po korporacje.

Abonament - gotowe rozwiązanie

Wybierz jeden z 3 pakietów funkcjonalnych zaspokajających potrzeby od tych podstawowych, po te wyższego rzędu.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie gotowe rozwiązania i możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych funkcji i modułów do potrzeb Twojej firmy.

Indywidualne wdrożenie

Wybierz pakiet indywidualny, gdy masz szczególne wymagania dotyczące dopasowania systemu do procesów działających w Twojej firmie.
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli wymagasz pełnej konfiguracji systemu oraz stworzenia nowych funkcji, ustalenia SLA czy wdrożenia na Twoich serwerach.
Scroll to Top