Produkt

Realizacja i administracja każdej sprzedanej umowy

Jeżeli Twojej firmie w równym stopniu zależy na skutecznym prowadzeniu procesu sprzedaży jak i sprawnej realizacji podpisanej umowy, to nasze narzędzie Ci w tym pomoże. W Berg System zrealizujesz każdy proces, który funkcjonuje po podpisaniu umowy: montażowy, serwisowy, reklamacyjny, itp.

Pomagamy również w administrowaniu umowami. Obsługujemy produkty ratalne i abonamentowe. Dbamy o wznowienia umów terminowych.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

Brak przepływu informacji, gdy klienta obsługuje więcej niż jedna osoba

Brak narzędzi do obsługi posprzedażowej

Zaległości w płatnościach ratalnych klientów

Zapominanie o wznowieniach umów terminowych

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Moduł spraw - projektowanie i prowadzenie procesu realizacji umowy

Podpisanie umów często uruchamia wiele procesów i spraw. Kluczowa jest ich dobra organizacja. W Berg System możesz stworzyć dowolne procesy związane z realizacją danej umowy. Analogicznie jak w procesie sprzedaży, sprawa ma oddelegowanego opiekuna i przypisane zadania do każdego kroku.

Integracja modułu spraw z panelem klienta

Strefa Klienta posłuży Ci m.in. do komunikacji klienta z Twoją firmą. Klient będzie widział na jakim etapie realizacji jest jego umowa, będzie mógł dosłać wymagane dokumenty, czy też zgłosić reklamację. Wszystkie zgłoszenia z Panelu klienta trafiają od razu do procesu spraw.

Pilnowanie rat

System dostosowany jest do obsługi różnego rodzaju umów, w tym abonamentowych i ratalnych. Na każdej z nich może być generowany harmonogram rat i płatności klienta. System automatycznie przypomina klientowi o kolejnej racie wynikającej z jego umowy lub tej, której nie zapłacił. Ułatwia to pilnowanie płatności i wpływa pozytywnie na cash flow firmy.

realizacja i administracja kazdej sprzedanej umowy pilnowanie rat

Wznowienia umów terminowych

W Berg System dbamy o odnawianie umów terminowych. Dzięki temu możemy w porę zaproponować klientowi kontynuację umowy, usługi lub zaproponować mu coś nowego.

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy

Dopasuj CRM do swojej firmy

Mamy gotowe narzędzie CRM, które oferujemy w 3 pakietach funkcjonalnych oraz specjalne rozwiązania dla firm ceniących sobie indywidualne podejście do ich potrzeb. Wykonujemy dodatkowo wdrożenia według wymagań biznesowych klientów różnej wielkości – od MŚP po korporacje.

Abonament

Wybierz jeden z 3 pakietów funkcjonalnych zaspokajających potrzeby od tych podstawowych, po te wyższego rzędu.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie gotowe rozwiązania i możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych funkcji i modułów do potrzeb Twojej firmy.

Indywidualne wdrożenie

Wybierz pakiet indywidualny, gdy masz szczególne wymagania dotyczące dopasowania systemu do procesów działających w Twojej firmie.
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli wymagasz pełnej konfiguracji systemu oraz stworzenia nowych funkcji, ustalenia SLA czy wdrożenia na Twoich serwerach.
Scroll to Top

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.