Produkt

CRM dla branży automotive

Rozwiązanie dedykowane branży automotive pozwala zorganizować pracę działu handlowego, ubezpieczeniowego i finansowego w zgodzie z regulacjami prawnymi. System gromadzi wszystkie dane klienta w jednym miejscu, daje kontrolę nad pracą doradców i poprawia przepływ informacji pomiędzy różnymi działami, dając możliwość kompleksowego uproduktowienia klienta.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

System niedostosowany do sprzedaży ubezpieczeń czy leasingu

Brak jednolitej bazy kontaktów uniemożliwia wykorzystanie potencjału zakupowego klientów

Brak kontroli nad pracą doradców

Problem z rozliczeniami prowizji

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Proces sprzedaży

Zbieraj leady ze wszystkich źródeł generujących nowe zapytania integrując system z narzędziami marketingowymi. Zagwarantujesz klientom natychmiastowy kontakt i zwiększysz szansę na zamknięcie sprzedaży. Określ zadania w procesie sprzedaży dla każdego produktu lub usługi i monitoruj pracę doradców. System przypomni im o statusach zadań, zaplanowanych wydarzeniach i wznowieniach kończących się umów.

Ulozenie procesu sprzeday - proces

Baza kontaktów

Historia kontaktu, notatki, kalkulacje i umowy klienta zebrane w jednym miejscu. Zbuduj bazę kontaktów, która wskaże Ci, który klient może potrzebować ubezpieczenia, kredytu, przeglądu technicznego, jazdy próbnej nowym autem lub wznowienia kończącej się umowy. Korzystając ze zgód RODO i tagów w segmentacji klientów, wykonuj spersonalizowane działania marketingowe.

Organizacja pracy

Połączenie modułu Zespół z Kalendarzem da Ci możliwość delegowania zadań i podglądu w bieżące prace doradców przypisanych do różnych oddziałów firmy. Pracownicy, kierując się checklistą zadań i powiadomieniami z systemu CRM zaczną kontrolować sprawy klientów i będą mogli przekazywać ich do dalszego procesowania w celu zapewnienia kompleksowej obsługi handlowej, ubezpieczeniowej, finansowej czy technicznej.

Rozliczenia prowizji

Rozliczaj prowizje dla całej sieci sprzedaży, niezależnie od modelu współpracy. Masz pełną kontrolę nad stawkami prowizyjnymi i możliwość ich automatycznego rozliczania bez błędów i dubli. Z prowizją planowaną i rzeczywistą od razu będziesz widział czy otrzymałeś odpowiednie wynagrodzenie od banku lub towarzystwa ubezpieczeniowego. 

Najważniejsze funkcje systemu CRM dla Automotive

Dowolna ilości procesów sprzedaży

Współdzielenie konta klienta np. z Doradcą ubezpieczeniowym

Organizacja pracy i spotkań w kalendarzu

Raporty i statystyki, np. Dynamika sprzedaży

Przypomnienia o zadaniach i wznowieniach umów

Ankieta Analizy Potrzeb Klienta

Rozliczenia prowizji dla firmy handlowców

Delegowanie zadań

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Dołącz do nas i generuj dodatkowe szanse sprzedaży, zwiększaj sprzedaż już w pierwszym roku i dodatkowo osiągaj ponadprzeciętną liczbę wznowień umów terminowych i innym rodzajów umów odnawialnych.

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy
Scroll to Top

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.