Program dla Multiagencji Ubezpieczeniowej

Prosta, intuicyjna i profesjonalna obsługa Twoich klientów. Zyskaj bieżący wgląd w relacje z klientami, zarządzaj sprzedażą i obserwuj jej wyniki, dosprzedawaj kolejne produkty i rozliczaj prowizję w jednym miejscu!

Program dla Multiagencji Ubezpieczeniowych to kompleksowe narzędzie, które da Ci ponadprzeciętne możliwości rozwoju biznesu

To program, który stanie się Twoim centrum pracy w Multiagencji. Zacznij dosprzedawać produkty, rozliczaj prowizję i pracuj w jednym systemie. Obsługujemy wszystkie produkty towarzystw ubezpieczeniowych.

bergsystem_ico_kontakty_circle
KARTOTEKA KLIENTA

Wykonuj APK i zbieraj dane zgodnie z RODO

Dane osobowe i teleadresowe klienta, informacje o posiadanych produktach, historia kontaktu, notatki i możliwość załączania dokumentów. Wszystko w jednym module programu CRM, który możesz dopasować do własnych potrzeb, niezależnie od modelu pracy.

program dla agentow ubezpieczeniowych baza danych
program_dla_multiagencji_ubezpieczeniowej_rozliczenia_prowizji
bergsystem_ico_rozliczeniaprowizyjne_circle
ROZLICZENIA PROWIZJI

Rozliczaj prowizję z różnych TU w pełni automatycznie

Otrzymujesz co miesiąc kilka, a nawet kilkanaście różnych plików rozliczeniowych? 

Moduł rozliczenia prowizji rozpozna je wszystkie i przydzieli sprzedaż do każdego pracownika. Oprogramowanie dokona kalkulacji prowizji wszystkich agentów ubezpieczeniowych w kilka minut.

System sam wykryje za Ciebie wszystkie błędy w raportach.

bergsystem_ico_sprzedaz
SPRZEDAŻ

Kto co komu sprzedał i za ile?

Baza sprzedaży, to jedno miejsce dla wszystkich polis. Nie musisz szukać dokumentów i innych danych w systemach TU, wszystko masz w systemie CRM Twojej multiagencji. Każdą sprzedaną polisę i dane o produktach ubezpieczeniowych znajdziesz na koncie klienta. 

Program dedykowany jest wszystkim rodzajom ubezpieczeń: komunikacyjnym, majątkowym, na życie i innym.

program_dla_multiagencji_ubezpieczeniowej_baza_sprzedazy_polis
bergsystem_ico_sprzedaz
SPRZEDAŻ - WZNOWIENIA

Kontrolowanie wznowień zostaw systemom

Chcesz, aby Twoja Multiagencja osiągała stabilnych przychód? Jednym ze sposobów to skuteczna obsługa wznowień. Nasze oprogramowanie sprawi, że nie będziesz już musiał pamiętać o kończących się polisach.

Moduł wznowień przypomni Ci o dacie zakończenia ubezpieczenia każdego klienta, a system wyśle SMS’a do klienta o kończącej się ochronie lub zaległej płatności.

bergsystem_ico_cross-selling
CROSS-SELLING

Zarabiaj na dosprzedaży

Program posiada szerokie możliwości agregowania różnego rodzaju danych. Wykorzystaj ich potęgę. Dzięki ich segmentacji i analizie możesz przygotowywać oferty na rozmaite produkty. Możliwości jest tak wiele, jak historii i realiów, w jakich żyją ludzie.

bergsystem_kontakty_dosprzedaz
bergsystem_ico_komunikacja_wewnetrzna
INTRANET

Firmowa platforma do komunikacji i rozwoju zespołu

Nowa dyrektywa IDD nakłada na agentów obowiązkowe szkolenia w wymiarze 15 godzin rocznie. Wykorzystaj moduł Berg Intranet/e-learning, dostarczaj wiedzy, przeprowadzaj testy i wydawaj certyfikaty.

A wszystkim zarządzaj w Berg System!

Liczby mówią same za siebie

+
użytkowników
%
wznowień polis
mln
prowizji rozliczanych w każdym miesiącu

Sprawdź jak wdrożenie Berg System pomogło naszym klientom z branży ubezpieczeniowej zwiększyć sprzedaż

Zapewniamy bezpieczeństwo na poziomie systemów Towarzystw Ubezpieczeniowych

Korzystając z naszych rozwiązań nie musisz martwić się o serwery, zabezpieczenia danych i kopie bezpieczeństwa. Praca naszych maszyn i ludzi jest wliczona w miesięczny abonament.

bergsystem_ico_wdrozenie

Pomożemy przy wdrożeniu i konfiguracji systemu

Nauczymy Cię jak w pełni wykorzystać funkcje systemu, aby więcej zarabiać. Pomożemy również przenieść Twoje dane z innych systemów.

bergsystem_ico_chmura

Zawsze masz łatwy dostęp do swoich danych

W każdym momencie możesz nie tylko zaimportować dane, ale również odzyskać z systemu informacje dotyczące klientów i umów. Nie wiążą Cię z nami długoterminowe umowy.

bergsystem_ico_bezpieczenstwo

Dbamy o bezpieczeństwo

System Berg CRM posiada najwyższej klasy zabezpieczenia stosowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, jest w pełni zgodny z wymogami GIODO. Zapewniamy także codzienny back-up danych.

bergsystem_ico_koszty

Sam kontrolujesz koszty systemu

Nieważne czy jesteś doradcą finansowym czy dużą multiagencją ubezpieczeniową. Nasz cennik dostosowany jest do Twoich aktualnych potrzeb. Na bieżąco możesz zmieniać ilość użytkowników i płacić za tyle, ile naprawdę potrzebujesz.

Przewiń do góry

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.