Kompleksowego program CRM do zarządzania firmą pośrednictwa kredytowego

Skutecznie prowadź wiele procesów kredytowych dla swoich Klientów!

pionki szachowe

Berg System pozwala efektywnie zarządzać całym procesem kredytowym

Doradztwo kredytowe to ogromna odpowiedzialność wobec Klienta. Duża liczba niezbędznych dokumentów, wieloetapowe procesy decyzyjne i duże kwoty… To wszystko utrudnia efektywne codzienną pracę Doradcy Kredytowego.
Jak efektywnie prowadzić wiele procesów kredytowych, z których każdy jest na innym etapie? 

KONTAKTY

Uporządkowana baza kontaktów, klientów i umów kredytowych - zgodna z RODO

W procesie kredytowym przetwarza się dane wrażliwe Klientów – związane z ich sytuacją majątkową, zarobkami itp. itd. 

Porządek w danych klientów jest nie tylko jednym z wymogów RODO, ale również podstawą dobrze zorganizowanego Doradztwa Kredytowego.

PROCES SPRZEDAŻY

Uporządkuj proces kredytowy

Berg System pozwala na dowolne zdefiniowanie własnego procesu kredytowego. Od pozyskania rekomendacji poprzez weryfikowanie zdolności, zbieranie niezbędnych dokumentów aż po podpisanie umowy.

A nawet po nim – refinasowanie kredytu.

KONTAKTY - ZAŁĄCZNIKI

Zarządzaj dokumentami

Miej dostęp do wszystkich ważnych dokumentów w jednym miejscu. Oferty produktowe, kalkulacje, dokumenty Klienta itp.

Zbieraj wszystkie niezbędne dokumenty w jednym miejscu. Na każdym etapie miej pewność, że do podjęcia decyzji kredytowej nie brakuje już żadnego dokumentu. Ułatw życie sobie i swojemu Klientowi.

CROSS-SELLING

Zarabiaj na dosprzedaży

Wykorzystuj potęgę danych, które masz. Dzięki temu, możesz Klientowi zaproponować kolejny, dopasowany do niego produkt kredytowy lub ubezpieczeniowy w odpowiednim czasie. Zwiększaj sprzedaż niskim kosztem – skontaktuj się z Klientem w najlepszym momencie, by zaproponować mu refinansowanie.
SPRZEDAŻ - PRODUKTY

Obsługujemy wszystkie produkty finansowe: kredyty hipoteczne, gotówkowe i inne

Ciągle zmieniająca się oferta produktów kredytowych? Zmienne stopy oprocentowania? Nie ma problemu!

W każdym momencie wprowadzić do sprzedaży całe grupy lub pojedynczy nowy produkt kredytowy. W prosty sposób zarządzasz polami, dzięki czemu sam decydujesz jakie dane zbierasz. Możliwości konfiguracyjne systemu są niemal nieograniczone. 

ROZLICZENIA PROWIZJI

Automatyzuj rozliczenia prowizyjne

Na każdym produkcie masz inną wysokość prowizji? Nie ma problemu! Zdefiniuj progi przychodów i procentową wartość prowizji dla swoich doradców. 

Dostosuj automatyczne rozliczenia do tego, jak naprawdę wyglądają one w Twojej firmie. Automatycznie importuj dane z plików otrzymanych od instytucji finansowych.

Liczby mówią same za siebie

+
doradców kredytowych korzysta
30 %
średni wzost sprzedaży
mln
prowizji rozliczanych w każdym miesiącu

Sprawdź jak wdrożenie Berg System pomogło naszym klientom z branży kredytowej zwiększyć sprzedaż

Zapewniamy bezpieczeństwo na poziomie systemów Towarzystw Ubezpieczeniowych

Korzystając z naszych rozwiązań nie musisz martwić się o serwery, zabezpieczenia danych i kopie bezpieczeństwa. Praca naszych maszyn i ludzi jest wliczona w miesięczny abonament.

Pomożemy przy wdrożeniu i konfiguracji systemu

Nauczymy Cię jak w pełni wykorzystać funkcje systemu, aby więcej zarabiać. Pomożemy również przenieść Twoje dane z innych systemów.

Zawsze masz łatwy dostęp do swoich danych

W każdym momencie możesz nie tylko zaimportować dane, ale również odzyskać z systemu informacje dotyczące klientów i umów. Nie wiążą Cię z nami długoterminowe umowy.

Dbamy o bezpieczeństwo

System Berg CRM posiada najwyższej klasy zabezpieczenia stosowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, jest w pełni zgodny z wymogami GIODO. Zapewniamy także codzienny back-up danych.

Sam kontrolujesz koszty systemu

Nieważne czy jesteś doradcą finansowym czy dużą multiagencją ubezpieczeniową. Nasz cennik dostosowany jest do Twoich aktualnych potrzeb. Na bieżąco możesz zmieniać ilość użytkowników i płacić za tyle, ile naprawdę potrzebujesz.