Produkt

Połączenie działań marketingu ze sprzedażą

Z Berg System uszczelnisz proces przekazywania leadów z marketingu do sprzedaży. Wystarczy, że połączysz CRM z dowolną stroną internetową i umieszczonym na niej formularzem kontaktowym. Potencjalni klienci sami będą wpadać do Twoich lejków sprzedażowych. 

Będziesz mógł segmentować Twoją bazę kontaktów i wykonywać własne działania marketingowe. Dodatkowo, program wygeneruje dla Ciebie nowe szanse sprzedaży i zadania w kalendarzu wskazujące na odpowiedni moment na dosprzedaż u danego klienta. Utworzą się one na podstawie odpowiedzi udzielonych w ankietach tj. np. Analiza Potrzeb Klienta.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

Gubienie leadów na styku działań marketingu i sprzedaży

Problem z pozyskiwaniem nowych klientów

Niewykorzystywanie informacji o klientach

Zapominanie o wznowieniach umów

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Przesyłaj leady do procesu sprzedaży

Możesz połączyć swój CRM z wybranymi stronami internetowymi i efektywnie przekazywać leady z Landing Page’ów, formularzy czy kampanii marketingowych (np. Facebook Ads) do procesu sprzedaży. Uszczelnij ten proces, a zyskasz pewność, że nie przegapisz żadnego klienta. Przyspieszając jego kontakt z handlowcem, zwiększysz też szansę na powodzenie sprzedaży.

W Berg System zaplanujesz również kampanię marketingową z wykorzystaniem np. SMS-ów czy wiadomości e-mail.

Segmentuj klientów i prowadź dosprzedaż

Możesz trafiać z ofertą celnie i w odpowiednim momencie. Przeszukuj swoją bazę danych po interesujących Cię parametrach: dane osobowe, status rodzinny, status majątkowy, styl życia, zainteresowania, potrzeby, itd.

Zbierz dane kontaktowe potencjalnych klientów i rozpocznij swoje działania bez zbędnego tracenia czasu.

Generuj nowe szanse sprzedażowe

W CRM znajdziesz narzędzie do przeprowadzenia ankiety, np. badania potrzeb klienta i rejestrowania trwających umów, jak APK w branży ubezpieczeniowej. Na podstawie odpowiedzi system automatycznie zaplanuje zadania w kalendarzu, dając Ci nowe szanse na cross – selling lub up – selling. Program poinformuje Cię również o kończących się umowach. Dzięki integracji z SMSApi, klienci dostaną wiadomość zachęcającą ich do dalszej współpracy.

Analiza Potrzeb Klienta - Automatyczne zadania na bazie udzielonych odpowiedzi klienta

W CRM znajdziesz narzędzie pozwalające Ci przeprowadzić dowolną ankietę badającą np. potrzeby klienta i odnotowującą jego trwające umowy. Dla branży ubezpieczeniowej będzie to np. APK. Na podstawie zebranych informacji przygotujesz ofertę, a system po analizie danych automatycznie utworzy dla Ciebie zadania w kalendarzu. Pozwoli Ci to wyjść na przeciw potrzebom klienta w odpowiednim dla niego momencie.

Wznowienia umów terminowych lub powtarzalnych

Nie trać klientów i nie przegap żadnego odnowienia. CRM poinformuje Cię o kończących się umowach. Dzięki integracji z SMSApi klienci otrzymają automatyczny SMS zachęcający ich do dalszej współpracy z Tobą.

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy

Dopasuj CRM do swojej firmy

Mamy gotowe narzędzie CRM, które oferujemy w 3 pakietach funkcjonalnych oraz specjalne rozwiązania dla firm ceniących sobie indywidualne podejście do ich potrzeb. Wykonujemy dodatkowo wdrożenia według wymagań biznesowych klientów różnej wielkości – od MŚP po korporacje.

Abonament - gotowe rozwiązanie

Wybierz jeden z 3 pakietów funkcjonalnych zaspokajających potrzeby od tych podstawowych, po te wyższego rzędu.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie gotowe rozwiązania i możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych funkcji i modułów do potrzeb Twojej firmy.

Indywidualne wdrożenie

Wybierz pakiet indywidualny, gdy masz szczególne wymagania dotyczące dopasowania systemu do procesów działających w Twojej firmie.
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli wymagasz pełnej konfiguracji systemu oraz stworzenia nowych funkcji, ustalenia SLA czy wdrożenia na Twoich serwerach.
Scroll to Top

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.