Produkt

Generowanie nowych szans sprzedaży

Berg System pomoże Ci generować dodatkowe szanse sprzedaży. Wystarczy, że połączysz CRM z dowolną stroną (np. Twój blog, strona firmowa, Facebook, Linkedin itp. ) oraz zamieścisz na nich formularze internetowe. Potencjalni klienci będą z nich sami wpadać do Twoich lejków sprzedażowych.

Dodatkowe szanse sprzedaży utworzą się w systemie również na podstawie analizy odpowiedzi udzielonych w ankietach tj. np. Analiza Potrzeb Klienta. Program sam wygeneruje zadania w kalendarzu i wskaże Ci odpowiedni moment na do sprzedaż.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

Trudności w realizacji planów sprzedażowych

Problem z pozyskiwaniem nowych klientów

Niewykorzystywanie informacji o klientach

Zapominanie o wznowieniach umów

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Narzędzia marketingowe

Połącz swój CRM z wybranymi stronami internetowymi. Zbieraj leady z Landing Page’y, formularzy czy kampanii marketingowych (np. Facebook Ads). Dane automatycznie zapiszą się w CRM tworząc kartę klienta, a lead wpadnie do procesu sprzedażowego.

W Berg System zaplanujesz również kampanie marketingową z wykorzystaniem np. SMS-ów czy wiadomości e-mail.

Segmentacja klientów - rozbudowane funkcje filtrowania i tworzenia grup klientów

Trafiaj z Twoją ofertą celnie i w odpowiednim momencie. Przeszukuj swoją bazę danych po interesujących Cię parametrach: dane osobowe, status rodzinny, status majątkowy, styl życia, zainteresowania, potrzeby, itd.

Zbierz dane kontaktowe potencjalnych klientów i rozpocznij swoje działania bez zbędnego tracenia czasu.

Analiza Potrzeb Klienta - Automatyczne zadania na bazie udzielonych odpowiedzi klienta

W CRM znajdziesz narzędzie pozwalające Ci przeprowadzić dowolną ankietę badającą np. potrzeby klienta i odnotowującą jego trwające umowy. Dla branży ubezpieczeniowej będzie to np. APK. Na podstawie zebranych informacji przygotujesz ofertę, a system po analizie danych automatycznie utworzy dla Ciebie zadania w kalendarzu. Pozwoli Ci to wyjść na przeciw potrzebom klienta w odpowiednim dla niego momencie.

Wznowienia umów terminowych lub powtarzalnych

Nie trać klientów i nie przegap żadnego odnowienia. CRM poinformuje Cię o kończących się umowach. Dzięki integracji z SMSApi klienci otrzymają automatyczny SMS zachęcający ich do dalszej współpracy z Tobą.

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy

Dopasuj CRM do swojej firmy

Mamy gotowe narzędzie CRM, które oferujemy w 3 pakietach funkcjonalnych oraz specjalne rozwiązania dla firm ceniących sobie indywidualne podejście do ich potrzeb. Wykonujemy dodatkowo wdrożenia według wymagań biznesowych klientów różnej wielkości – od MŚP po korporacje.

Abonament

Wybierz jeden z 3 pakietów funkcjonalnych zaspokajających potrzeby od tych podstawowych, po te wyższego rzędu.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie gotowe rozwiązania i możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych funkcji i modułów do potrzeb Twojej firmy.

Indywidualne wdrożenie

Wybierz pakiet indywidualny, gdy masz szczególne wymagania dotyczące dopasowania systemu do procesów działających w Twojej firmie.
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli wymagasz pełnej konfiguracji systemu oraz stworzenia nowych funkcji, ustalenia SLA czy wdrożenia na Twoich serwerach.
Scroll to Top

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.