Produkt

Połączenie działań marketingu ze sprzedażą

Z Berg System uszczelnisz proces przekazywania leadów z marketingu do sprzedaży. Wystarczy, że połączysz CRM z dowolną stroną internetową i umieszczonym na niej formularzem kontaktowym. Potencjalni klienci sami będą wpadać do Twoich lejków sprzedażowych. 

Będziesz mógł segmentować Twoją bazę kontaktów i wykonywać własne działania marketingowe. Dodatkowo, program wygeneruje dla Ciebie nowe szanse sprzedaży i zadania w kalendarzu wskazujące na odpowiedni moment na dosprzedaż u danego klienta. Utworzą się one na podstawie odpowiedzi udzielonych w ankietach tj. np. Analiza Potrzeb Klienta.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

Gubienie leadów na styku działań marketingu i sprzedaży

Problem z pozyskiwaniem nowych klientów

Niewykorzystywanie informacji o klientach

Zapominanie o wznowieniach umów

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Przesyłaj leady do procesu sprzedaży

Możesz połączyć swój CRM z wybranymi stronami internetowymi i efektywnie przekazywać leady z Landing Page’ów, formularzy czy kampanii marketingowych (np. Facebook Ads) do procesu sprzedaży. Uszczelnij ten proces, a zyskasz pewność, że nie przegapisz żadnego klienta. Przyspieszając jego kontakt z handlowcem, zwiększysz też szansę na powodzenie sprzedaży.

W Berg System zaplanujesz również kampanię marketingową z wykorzystaniem np. SMS-ów czy wiadomości e-mail.

Segmentuj klientów i prowadź dosprzedaż

Możesz trafiać z ofertą celnie i w odpowiednim momencie. Przeszukuj swoją bazę danych po interesujących Cię parametrach: dane osobowe, status rodzinny, status majątkowy, styl życia, zainteresowania, potrzeby, itd.

Zbierz dane kontaktowe potencjalnych klientów i rozpocznij swoje działania bez zbędnego tracenia czasu.

Generuj nowe szanse sprzedażowe

W CRM znajdziesz narzędzie do przeprowadzenia ankiety, np. badania potrzeb klienta i rejestrowania trwających umów, jak APK w branży ubezpieczeniowej. Na podstawie odpowiedzi system automatycznie zaplanuje zadania w kalendarzu, dając Ci nowe szanse na cross – selling lub up – selling. Program poinformuje Cię również o kończących się umowach. Dzięki integracji z SMSApi, klienci dostaną wiadomość zachęcającą ich do dalszej współpracy.

Analiza Potrzeb Klienta - Automatyczne zadania na bazie udzielonych odpowiedzi klienta

W CRM znajdziesz narzędzie pozwalające Ci przeprowadzić dowolną ankietę badającą np. potrzeby klienta i odnotowującą jego trwające umowy. Dla branży ubezpieczeniowej będzie to np. APK. Na podstawie zebranych informacji przygotujesz ofertę, a system po analizie danych automatycznie utworzy dla Ciebie zadania w kalendarzu. Pozwoli Ci to wyjść na przeciw potrzebom klienta w odpowiednim dla niego momencie.

Wznowienia umów terminowych lub powtarzalnych

Nie trać klientów i nie przegap żadnego odnowienia. CRM poinformuje Cię o kończących się umowach. Dzięki integracji z SMSApi klienci otrzymają automatyczny SMS zachęcający ich do dalszej współpracy z Tobą.

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy

Dopasuj CRM do swojej firmy

Mamy gotowe narzędzie CRM, które oferujemy w 3 pakietach funkcjonalnych oraz specjalne rozwiązania dla firm ceniących sobie indywidualne podejście do ich potrzeb. Wykonujemy dodatkowo wdrożenia według wymagań biznesowych klientów różnej wielkości – od MŚP po korporacje.

Abonament - gotowe rozwiązanie

Wybierz jeden z 3 pakietów funkcjonalnych zaspokajających potrzeby od tych podstawowych, po te wyższego rzędu.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie gotowe rozwiązania i możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych funkcji i modułów do potrzeb Twojej firmy.

Indywidualne wdrożenie

Wybierz pakiet indywidualny, gdy masz szczególne wymagania dotyczące dopasowania systemu do procesów działających w Twojej firmie.
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli wymagasz pełnej konfiguracji systemu oraz stworzenia nowych funkcji, ustalenia SLA czy wdrożenia na Twoich serwerach.
Scroll to Top