Produkt

Prowadzenie procesu sprzedaży

W Berg System uporządkujesz i przyspieszysz obsługę klienta na każdym etapie procesu sprzedaży. Zarządzając czasem pracy, wprowadzając checklisty zadań i wykorzystując różnego rodzaju automatyzacje, sprawisz że wzrośnie skuteczność handlowców, a tym samym sprzedaż w Twojej firmie.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

Chaos w procesie sprzedaży

Handlowcy działają jak im wygodniej

Strata czasu na szukaniu informacji

Oczekiwanie na raporty i wyniki działań sprzedażowych

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Tablica Kanban - stwórz tyle procesów sprzedaży ile potrzebujesz

Możesz zaprojektować proces sprzedaży pod kątem danych grup produktowych lub wielkości klienta. Każda sprawa klienta będzie w tym procesie osobnym elementem, co uporządkuje widok i pozwoli Ci szybko zorientować się w jej przebiegu.

Ulozenie procesu sprzeday - proces

Checklisty - zadania w procesie sprzedaży

Zaplanujesz działania sprzedażowe i zminimalizujesz ryzyko, że handlowcy o czymś zapomną. Do każdego kroku ułóż własną checklistę z zadaniami: wykonanie telefonu, wysłanie wiadomości e-mail, dodanie załącznika, draft umowy, itd. Dzięki temu zbudujesz w systemie taki schemat pracy, który pomoże handlowcom skutecznie zamykać sprzedaż.

Przyspiesz proces sprzedaży dzięki automatyzacji

Usprawnisz proces sprzedaży wykorzystując automatyzacje. W Berg System proces sprzedaży połączony jest z formularzami internetowymi, pocztą e-mail, SMSApi i kalendarzem. Dostępność ich w jednym widoku sprawia, że nie musisz przeklikiwać się po różnych oknach i możesz działać dużo szybciej.

ulozenie procesu sprzedazy narzedzia

Raporty i statystyki zawsze pod ręką

Podejmiesz szybkie i świadome decyzje wspierając się danymi z raportów i statystyk. Wszystkie działania w procesie sprzedaży są monitorowane i analizowane przez system.

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy

Dopasuj CRM do swojej firmy

Mamy gotowe narzędzie CRM, które oferujemy w 3 pakietach funkcjonalnych oraz specjalne rozwiązania dla firm ceniących sobie indywidualne podejście do ich potrzeb. Wykonujemy dodatkowo wdrożenia według wymagań biznesowych klientów różnej wielkości – od MŚP po korporacje.

Abonament - gotowe rozwiązanie

Wybierz jeden z 3 pakietów funkcjonalnych zaspokajających potrzeby od tych podstawowych, po te wyższego rzędu.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie gotowe rozwiązania i możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych funkcji i modułów do potrzeb Twojej firmy.

Indywidualne wdrożenie

Wybierz pakiet indywidualny, gdy masz szczególne wymagania dotyczące dopasowania systemu do procesów działających w Twojej firmie.
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli wymagasz pełnej konfiguracji systemu oraz stworzenia nowych funkcji, ustalenia SLA czy wdrożenia na Twoich serwerach.
Scroll to Top