Produkt

Prowadzenie procesu sprzedaży

W Berg System uporządkujesz i przyspieszysz obsługę klienta na każdym etapie procesu sprzedaży. Zarządzając czasem pracy, wprowadzając checklisty zadań i wykorzystując różnego rodzaju automatyzacje, sprawisz że wzrośnie skuteczność handlowców, a tym samym sprzedaż w Twojej firmie.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

Chaos w procesie sprzedaży

Handlowcy działają jak im wygodniej

Strata czasu na szukaniu informacji

Oczekiwanie na raporty i wyniki działań sprzedażowych

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Tablica Kanban - stwórz tyle procesów sprzedaży ile potrzebujesz

Możesz zaprojektować proces sprzedaży pod kątem danych grup produktowych lub wielkości klienta. Każda sprawa klienta będzie w tym procesie osobnym elementem, co uporządkuje widok i pozwoli Ci szybko zorientować się w jej przebiegu.

Ulozenie procesu sprzeday - proces

Checklisty - zadania w procesie sprzedaży

Zaplanujesz działania sprzedażowe i zminimalizujesz ryzyko, że handlowcy o czymś zapomną. Do każdego kroku ułóż własną checklistę z zadaniami: wykonanie telefonu, wysłanie wiadomości e-mail, dodanie załącznika, draft umowy, itd. Dzięki temu zbudujesz w systemie taki schemat pracy, który pomoże handlowcom skutecznie zamykać sprzedaż.

Przyspiesz proces sprzedaży dzięki automatyzacji

Usprawnisz proces sprzedaży wykorzystując automatyzacje. W Berg System proces sprzedaży połączony jest z formularzami internetowymi, pocztą e-mail, SMSApi i kalendarzem. Dostępność ich w jednym widoku sprawia, że nie musisz przeklikiwać się po różnych oknach i możesz działać dużo szybciej.

ulozenie procesu sprzedazy narzedzia

Raporty i statystyki zawsze pod ręką

Podejmiesz szybkie i świadome decyzje wspierając się danymi z raportów i statystyk. Wszystkie działania w procesie sprzedaży są monitorowane i analizowane przez system.

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy

Dopasuj CRM do swojej firmy

Mamy gotowe narzędzie CRM, które oferujemy w 3 pakietach funkcjonalnych oraz specjalne rozwiązania dla firm ceniących sobie indywidualne podejście do ich potrzeb. Wykonujemy dodatkowo wdrożenia według wymagań biznesowych klientów różnej wielkości – od MŚP po korporacje.

Abonament - gotowe rozwiązanie

Wybierz jeden z 3 pakietów funkcjonalnych zaspokajających potrzeby od tych podstawowych, po te wyższego rzędu.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie gotowe rozwiązania i możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych funkcji i modułów do potrzeb Twojej firmy.

Indywidualne wdrożenie

Wybierz pakiet indywidualny, gdy masz szczególne wymagania dotyczące dopasowania systemu do procesów działających w Twojej firmie.
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli wymagasz pełnej konfiguracji systemu oraz stworzenia nowych funkcji, ustalenia SLA czy wdrożenia na Twoich serwerach.
Scroll to Top

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.