Produkt

Ułożenie procesu sprzedaży
w Twojej firmie

Berg System porządkuje i przyspiesza obsługę klienta na każdym etapie procesu sprzedaży. Zarządzając czasem pracy i wprowadzając checklisty zadań, sprawisz że wzrośnie skuteczność handlowców, a tym samym sprzedaż w Twojej firmie.

Twoje problemy

Jakie najczęstsze problemy obserwujemy u naszych klientów?

Chaos w procesie sprzedaży

Handlowcy działają jak im wygodniej

Strata czasu na szukaniu informacji

Oczekiwanie na raporty i wyniki działań sprzedażowych

Nasze rozwiązania

Jakimi funkcjami i narzędziami Berg System pomagamy je rozwiązać?

Tablica Kanban - stwórz tyle procesów sprzedaży ile potrzebujesz

Możesz zaprojektować proces sprzedaży pod kątem danych grup produktowych lub wielkości klienta. Każda sprawa klienta będzie w tym procesie osobnym elementem, co uporządkuje widok i pozwoli Ci szybko zorientować się w jej przebiegu.

Ulozenie procesu sprzeday - proces

Checklisty - zadania w procesie sprzedaży

Zaplanuj działania sprzedażowe i zminimalizuj ryzyko, że handlowcy o czymś zapomną. Do każdego kroku ułóż własną checklistę z zadaniami: wykonanie telefonu, wysłanie wiadomości e-mail, dodawanie załącznika, draft umowy itd. 

Dzięki temu zbudujesz w systemie taki schemat pracy, który pomoże handlowcom skutecznie domykać sprzedaż.

Przyspiesz proces sprzedaży

Z pomocą różnych narzędzi w CRM bardzo łatwo automatyzować zbieranie leadów i pracę na nich. Proces sprzedaży w Berg System połączony jest z formularzami internetowymi, pocztą i kalendarzem. Dostępność ich w jednym widoku sprawia, że nie musisz przeklikiwać się po różnych oknach systemowych i możesz działać szybciej.

ulozenie procesu sprzedazy narzedzia

Raporty i statystyki

Wszystkie działania w procesie sprzedaży są monitorowane i analizowane przez system. Podejmowanie decyzji przez managera może być wspierane na podstawie danych z raportów i statystyk.

Co mówią o nas nasi klienci?

Te marki nam zaufały

Sprawdź nasze Case Study i zobacz jak inni generują dodatkowe szanse sprzedaży

#generowanieSzansSprzedazy

Dopasuj CRM do swojej firmy

Mamy gotowe narzędzie CRM, które oferujemy w 3 pakietach funkcjonalnych oraz specjalne rozwiązania dla firm ceniących sobie indywidualne podejście do ich potrzeb. Wykonujemy dodatkowo wdrożenia według wymagań biznesowych klientów różnej wielkości – od MŚP po korporacje.

Abonament

Wybierz jeden z 3 pakietów funkcjonalnych zaspokajających potrzeby od tych podstawowych, po te wyższego rzędu.
Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie gotowe rozwiązania i możliwość samodzielnego dopasowania poszczególnych funkcji i modułów do potrzeb Twojej firmy.

Indywidualne wdrożenie

Wybierz pakiet indywidualny, gdy masz szczególne wymagania dotyczące dopasowania systemu do procesów działających w Twojej firmie.
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli wymagasz pełnej konfiguracji systemu oraz stworzenia nowych funkcji, ustalenia SLA czy wdrożenia na Twoich serwerach.
Scroll to Top

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.