Kompleksowy program CRM dla multiagencji ubezpieczeniowych

Obsługuj dotychczasowych klientów, pozyskuj nowych, rozliczaj prowizję i dosprzedawaj kolejne produkty!

moneta

Pierwszy program stworzony we współpracy z agentami ubezpieczeniowymi

Dzięki podziałowi na moduły, z systemu mogą korzystać zarówno pojedynczy agenci ubezpieczeniowi, multiagencje, brokerzy, integratorzy współpracujący z wieloma OFWCA jak również Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

KARTOTEKA KLIENTA

Baza klientów zgodna w wymogami RODO i IDD

Zbierz najważniejsze informacje o kliencie w jednym miejscu: dane teleadresowe, sprzedane polisy, załączone skany polis a także informacje z Analizy Potrzeb Klienta. 

Masz prosty dostęp do wszystkich kontaktów.

 

SPRZEDAŻ

Baza sprzedanych polis

Szybko i prosto rejestruj sprzedane polisy. Zachowasz porządek w dokumentach, szybko odnajduj niezbędne dane, dodasz załączniki. Dzięki posiadanym informacjom, w przyszłości szybko wznowisz polisę lub rozliczysz prowizję. 

Uwaga! Obsługujemy wszystkie rodzaje ubezpieczeń: komunikacyjne, majątkowe, na życie i inne.

SPRZEDAŻ - WZNOWIENIA

Wznawianie polis - automatyczne powiadomienia SMS

Nie musisz pamiętać o kończących się polisach. Wiemy jak ważne są one dla ubezpieczeń dlatego stworzyliśmy automatyczne powiadomienia do doradcy i klienta. 

Jednym kliknięciem wznowisz polisę.

ROZLICZENIA PROWIZJI

Automatyczne rozliczanie prowizji

Rozwiązaliśmy problem różnych formatów plików rozliczeniowych w różnych TU. Moduł rozliczeń prowizji importuje wszystkie z nich, a następnie weryfikuje błędy. Odróżniamy prowizje planowane od prowizji rzeczywistych przez co, każda Multiagencja może szybko zweryfikować poprawność raportu otrzymanego z TU, a Agent i OFWCA bezpośrednio po zarejestrowaniu polisy wie jaką otrzyma prowizję. 

INTRANET

Rozwijaj swój zespół zgodnie z IDD

Nowa dyrektywa IDD nakłada na agentów obowiązkowe szkolenia w wymiarze 15 godzin rocznie. Wykorzystaj moduł Berg Intranet/e-learning, dostarczaj wiedzy, przeprowadzaj testy i wydawaj certyfikaty.

A wszystkim zarządzaj w Berg System!

CROSS-SELLING

Zarabiaj na dosprzedaży

Wykorzystuj potęgę danych, które masz. Dzięki temu, możesz Klientowi zaproponować kolejny, dopasowany do niego produkt kredytowy lub ubezpieczeniowy w odpowiednim czasie. Zwiększaj sprzedaż niskim kosztem – skontaktuj się z Klientem w najlepszym momencie, by zaproponować mu kolejne produkty.

Liczby mówią same za siebie

+
agentów ubezpieczeniowych korzysta
%
wznowień polis
mln
prowizji rozliczanych w każdym miesiącu

Sprawdź jak wdrożenie Berg System pomogło naszym klientom z branży ubezpieczeniowej zwiększyć sprzedaż

Zapewniamy bezpieczeństwo na poziomie systemów Towarzystw Ubezpieczeniowych

Korzystając z naszych rozwiązań nie musisz martwić się o serwery, zabezpieczenia danych i kopie bezpieczeństwa. Praca naszych maszyn i ludzi jest wliczona w miesięczny abonament.

Pomożemy przy wdrożeniu i konfiguracji systemu

Nauczymy Cię jak w pełni wykorzystać funkcje systemu, aby więcej zarabiać. Pomożemy również przenieść Twoje dane z innych systemów.

Zawsze masz łatwy dostęp do swoich danych

W każdym momencie możesz nie tylko zaimportować dane, ale również odzyskać z systemu informacje dotyczące klientów i umów. Nie wiążą Cię z nami długoterminowe umowy.

Dbamy o bezpieczeństwo

System Berg CRM posiada najwyższej klasy zabezpieczenia stosowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, jest w pełni zgodny z wymogami GIODO. Zapewniamy także codzienny back-up danych.

Sam kontrolujesz koszty systemu

Nieważne czy jesteś doradcą finansowym czy dużą multiagencją ubezpieczeniową. Nasz cennik dostosowany jest do Twoich aktualnych potrzeb. Na bieżąco możesz zmieniać ilość użytkowników i płacić za tyle, ile naprawdę potrzebujesz.