Berg System - kompleksowe oprogramowanie dla MLM (Multi-Level Marketing)

Zwiększaj sprzedaż w swojej sieci! Rozliczaj prowizje na wielu poziomach (drzewko)! Buduj i rozwijaj własne struktury!

drzewo

Berg System pozwala efektywnie zarządzać strukturą MLM

Budowanie struktur jest najważniejszym zadaniem każdego menedżera w organizacji MLM. Im bardziej rozbudowane drzewko, tym większe zyski. Ale również więcej obsługi transakcji, rozliczania prowizji i pilnowania terminów. Dzięki Berg System możesz z łatwością zarządzać swoją siecią.

ROZLICZENIA PROWIZYJNE

Rozliczaj prowizje w drzewku

Sercem systemu jest mechanizm rozliczania prowizji. Zbuduj wielopoziomową strukturę MLM, która będzie odzwierciedlać Twoją sieć. Hierarchia binarna? Trójkowa? A może inna? Zdefiniuj dla każdego pracownika progi prowizyjne i punktowe. Twórz plany kariery. Korzystaj z widoku tabelarycznego lub graficznego drzewka.

PROCES SPRZEDAŻY

Sprzedawaj przez internet

Zbuduj swój własny sklep internetnowy i zautomatyzuj proces sprzedaży. Docieraj do Klientów 24 godziny na dobę. A każdą transakcję automatycznie rejestruj w systemie.

KONTAKTY

Integracja sklepu, rozliczeń prowizyjnych i płatności online

W Berg System rejestracja Klientów, pracowników i produktów jest intuicyjna i prosta. Dostosuj swój system w taki sposób, aby potem każdą sprzedaż dodawać kilkoma kliknięciami. Sprawdzaj wszystkie aktywności na koncie.

KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA

MLM to społeczność

Sprzedaż bez budowania społeczności to akwizycja. Wykorzystaj funkcję Berg Intranet do tego, by Twój zespół dzielił się ze sobą ważnymi informacjami i budować więzy.

Liczby mówią same za siebie

%
Skuteczność wygranych ofert
Nowych umów każdego miesiąca
Program do obsługi sieci MLM

Sprawdź jak wdrożenie Berg System pomogło naszym klientom z branży MLM

Zapewniamy bezpieczeństwo na poziomie systemów Towarzystw Ubezpieczeniowych

Korzystając z naszych rozwiązań nie musisz martwić się o serwery, zabezpieczenia danych i kopie bezpieczeństwa. Praca naszych maszyn i ludzi jest wliczona w miesięczny abonament.

Pomożemy przy wdrożeniu i konfiguracji systemu

Nauczymy Cię jak w pełni wykorzystać funkcje systemu, aby więcej zarabiać. Pomożemy również przenieść Twoje dane z innych systemów.

Zawsze masz łatwy dostęp do swoich danych

W każdym momencie możesz nie tylko zaimportować dane, ale również odzyskać z systemu informacje dotyczące klientów i umów. Nie wiążą Cię z nami długoterminowe umowy.

Dbamy o bezpieczeństwo

System Berg CRM posiada najwyższej klasy zabezpieczenia stosowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, jest w pełni zgodny z wymogami GIODO. Zapewniamy także codzienny back-up danych.

Sam kontrolujesz koszty systemu

Nieważne czy jesteś doradcą finansowym czy dużą multiagencją ubezpieczeniową. Nasz cennik dostosowany jest do Twoich aktualnych potrzeb. Na bieżąco możesz zmieniać ilość użytkowników i płacić za tyle, ile naprawdę potrzebujesz.