Berg System - kompleksowe oprogramowanie dla MLM (Multi-Level Marketing)

Zwiększaj sprzedaż w swojej sieci! Rozliczaj prowizje na wielu poziomach (drzewko)! Buduj i rozwijaj własne struktury!

drzewo

Berg System pozwala efektywnie zarządzać strukturą MLM

Budowanie struktur jest najważniejszym zadaniem każdego menedżera w organizacji MLM. Im bardziej rozbudowane drzewko, tym większe zyski. Ale również więcej obsługi transakcji, rozliczania prowizji i pilnowania terminów. Dzięki Berg System możesz z łatwością zarządzać swoją siecią.

bergsystem_ico_rozliczeniaprowizyjne_circle
ROZLICZENIA PROWIZYJNE

Rozliczaj prowizje w drzewku

Sercem systemu jest mechanizm rozliczania prowizji. Zbuduj wielopoziomową strukturę MLM, która będzie odzwierciedlać Twoją sieć. Hierarchia binarna? Trójkowa? A może inna? Zdefiniuj dla każdego pracownika progi prowizyjne i punktowe. Twórz plany kariery. Korzystaj z widoku tabelarycznego lub graficznego drzewka.

bergsystem_ico_processprzedazy_circle
PROCES SPRZEDAŻY

Sprzedawaj przez internet

Zbuduj swój własny sklep internetnowy i zautomatyzuj proces sprzedaży. Docieraj do Klientów 24 godziny na dobę. A każdą transakcję automatycznie rejestruj w systemie.

bergsystem_ico_kontakty_circle
KONTAKTY

Integracja sklepu, rozliczeń prowizyjnych i płatności online

W Berg System rejestracja Klientów, pracowników i produktów jest intuicyjna i prosta. Dostosuj swój system w taki sposób, aby potem każdą sprzedaż dodawać kilkoma kliknięciami. Sprawdzaj wszystkie aktywności na koncie.

bergsystem_ico_kontakty_circle
KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA

MLM to społeczność

Sprzedaż bez budowania społeczności to akwizycja. Wykorzystaj funkcję Berg Intranet do tego, by Twój zespół dzielił się ze sobą ważnymi informacjami i budować więzy.

Liczby mówią same za siebie

%
Skuteczność wygranych ofert
Nowych umów każdego miesiąca
Program do obsługi sieci MLM

Sprawdź jak wdrożenie Berg System pomogło naszym klientom
z branży MLM

Zapewniamy bezpieczeństwo na poziomie systemów Towarzystw Ubezpieczeniowych

Korzystając z naszych rozwiązań nie musisz martwić się o serwery, zabezpieczenia danych i kopie bezpieczeństwa. Praca naszych maszyn i ludzi jest wliczona w miesięczny abonament.

bergsystem_ico_wdrozenie

Pomożemy przy wdrożeniu i konfiguracji systemu

Nauczymy Cię jak w pełni wykorzystać funkcje systemu, aby więcej zarabiać. Pomożemy również przenieść Twoje dane z innych systemów.

bergsystem_ico_chmura

Zawsze masz łatwy dostęp do swoich danych

W każdym momencie możesz nie tylko zaimportować dane, ale również odzyskać z systemu informacje dotyczące klientów i umów. Nie wiążą Cię z nami długoterminowe umowy.

bergsystem_ico_bezpieczenstwo

Dbamy o bezpieczeństwo

System Berg CRM posiada najwyższej klasy zabezpieczenia stosowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, jest w pełni zgodny z wymogami GIODO. Zapewniamy także codzienny back-up danych.

bergsystem_ico_koszty

Sam kontrolujesz koszty systemu

Nieważne czy jesteś doradcą finansowym czy dużą multiagencją ubezpieczeniową. Nasz cennik dostosowany jest do Twoich aktualnych potrzeb. Na bieżąco możesz zmieniać ilość użytkowników i płacić za tyle, ile naprawdę potrzebujesz.

Scroll to Top

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.