Zorganizuj pracę od kontaktu do montażu instalacji fotowoltaicznej

Przez skuteczną organizację pracy Twój zespół będzie się dobrze komunikował i praca nad sprzedażą, projektowaniem czy montażem będzie płynna i bez nieporozumień.  

Bez błędów podczas sprzedaży, bez nieporozumień z innymi działami. Z Berg System domkniesz więcej sprzedaży.

Twój zespół zacznie pracować sprawniej, nie pominie żadnego zadania, ani terminu i nie popełni błędu, który mógłby sprawić, że stracisz klienta. 

bergsystem_klient_amonraEnergy
bergsystem_klient_karlikenergy
bergsystem_klient_logo_assiduus@2_białe
bergsystem_ico_processprzedazy_circle
PROCES SPRZEDAŻY

Od kontaktu do montażu instalacji

Praca zespołu stanie się płynniejsza i zmniejszy się ilość opóźnień. Będziesz miał pełną kontrolę nad wykonywanymi projektami, dzięki widokowi procesu na jednym ekranie. To pomoże uzyskać większą ilość sprzedaży i większy dochód.

bergsystem_ico_kontakty_circle
KARTOTEKA KLIENTA

Niezbędne dane widoczne we wszystkich działach

Ustalenia z klientem będą w jednym miejscu, przez co inne działy nie popełnią błędu na etapie projektowania czy montażu. Niezbędne dokumenty można załączyć w kartotece klienta, przez co zachowasz porządek w dokumentacji.

bergsystem_ico_processprzedazy_circle
ZARZĄDZANIE ZADANIAMI

Skutecznie organizuj zadania

Poprzez ustalenie zadań pracownicy będą pracować skuteczniej i szybciej, ponieważ nie muszą zastanawiać się nad tym co dalej. Znikną błędy w obsłudze i nikt już nie zapomni o tym, że miał coś wykonać.

bergsystem_ico_narzedzia_marketingowe
NARZĘDZIA MARKETINGOWE

Audyt fotowoltaiczny

Dane z formularza trafią do systemu i zapiszą się na kartotece klienta. Przez co od razu masz do nich dostęp i można rozpocząć pracę nad klientem. Audyt fotowoltaiczny wyślesz klientowi online, bez konieczności rozmowy. 

bergsystem_ico_organziacja_pracy
ORGANIZACJA PRACY

Delegowanie konkretnych zadań

Moduł kalendarz – pozwala delegować zadania, przypisywać je do klienta czy danej sprzedaży, a nawet dzielić jedno zadanie na kilka osób. To narzędzie, które pozwoli Ci na skuteczne delegowanie zadań, tak aby zachować porządek w pracy.

Gotowy na zorganizowaną sprzedaż?

Liczby mówią same za siebie

%
Skuteczność wygranych ofert
Nowych umów każdego miesiąca
Program do obsługi całej firmy

Sprawdź jak wdrożenie Berg System pomogło naszym klientom zwiększyć sprzedaż

Zapewniamy bezpieczeństwo na poziomie systemów Towarzystw Ubezpieczeniowych

Korzystając z naszych rozwiązań nie musisz martwić się o serwery, zabezpieczenia danych i kopie bezpieczeństwa. Praca naszych maszyn i ludzi jest wliczona w miesięczny abonament.

bergsystem_ico_wdrozenie

Pomożemy przy wdrożeniu i konfiguracji systemu

Nauczymy Cię jak w pełni wykorzystać funkcje systemu, aby więcej zarabiać. Pomożemy również przenieść Twoje dane z innych systemów.

bergsystem_ico_chmura

Zawsze masz łatwy dostęp do swoich danych

W każdym momencie możesz nie tylko zaimportować dane, ale również odzyskać z systemu informacje dotyczące klientów i umów. Nie wiążą Cię z nami długoterminowe umowy.

bergsystem_ico_bezpieczenstwo

Dbamy o bezpieczeństwo

System Berg CRM posiada najwyższej klasy zabezpieczenia stosowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, jest w pełni zgodny z wymogami GIODO. Zapewniamy także codzienny back-up danych.

bergsystem_ico_koszty

Sam kontrolujesz koszty systemu

Nieważne czy jesteś doradcą finansowym czy dużą multiagencją ubezpieczeniową. Nasz cennik dostosowany jest do Twoich aktualnych potrzeb. Na bieżąco możesz zmieniać ilość użytkowników i płacić za tyle, ile naprawdę potrzebujesz.

Przewiń do góry

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.