Ułożony proces obsługi
w branży fotowoltaicznej

Potrzebujesz narzędzia do obsługi klientów w branży fotowoltaicznej? Wypróbuj Berg System, zorganizuj pracę od potencjalnego klienta do zakończenia montażu.

Organizuj pracę całego zespołu na każdym etapie pracy z klientem. Nie trać więcej leadów!

Twój zespół zacznie pracować sprawniej, nie pominie żadnego zadania, ani terminu. Dzięki Berg System montaż instalacji fotowoltaicznych stanie się sprawniejszy.

bergsystem_klient_amonraEnergy
bergsystem_klient_karlikenergy
bergsystem_klient_logo_assiduus@2_białe
bergsystem_ico_processprzedazy_circle
PROCES SPRZEDAŻY

Przyspiesz obsługę klienta

Organizuj i kontroluj wszystkie zadania. Ułożony proces, który uwzględnia zamówienia, organizację dofinansowania czy przygotowanie dokumentacji dla firm energetycznych. Handlowcy nie zapomną o żadnym kliencie, a wszelkie ustalenia będą widoczne w jego kartotece. 

bergsystem_ico_kontakty_circle
KARTOTEKA KLIENTA

Niezbędne dane widoczne we wszystkich działach

Wszystkie ustalenia z klientem sprawdzisz w jego kartotece. Dostosowanie systemu pozwoli Ci na dodanie pól, których potrzebujesz. W ten sposób zachowasz przepływ informacji o kliencie we wszystkich działach.

bergsystem_ico_processprzedazy_circle
ZARZĄDZANIE ZADANIAMI

Skutecznie organizuj zadania

Wyszczególnione działania na każdym etapie pracy z klientem pozwolą na uniknięcie przestoju. Zadania będą dla handlowca wyznaczały kolejne kroki, a menadżerowi pozwolą na odpowiednią kontrolę.

bergsystem_ico_narzedzia_marketingowe
NARZĘDZIA MARKETINGOWE

Audyt fotowoltaiczny

Dostępność narzędzi marketingowych pozwoli na stworzenie formularza online, który automatycznie rozpocznie proces w systemie. Zebrane informację pojawią się w kartotece klienta. Dodatkowo zbierzesz zgody RODO, które zostaną potwierdzone kodem SMS. 

bergsystem_ico_organziacja_pracy
ORGANIZACJA PRACY

Delegowanie konkretnych zadań

Wewnętrzny kalendarz Berg System pozwoli na odpowiednie delegowanie zadań i ich organizowanie. Tworząc zadania, możesz powiązać z nim inne osoby z zespołu, nadawać priorytet czy łączyć je z odpowiednim klientem i jego kartoteką.

Liczby mówią same za siebie

%
Skuteczność wygranych ofert
Nowych umów każdego miesiąca
Program do obsługi całej firmy

Sprawdź jak wdrożenie Berg System pomogło naszym klientom zwiększyć sprzedaż

Zapewniamy bezpieczeństwo na poziomie systemów Towarzystw Ubezpieczeniowych

Korzystając z naszych rozwiązań nie musisz martwić się o serwery, zabezpieczenia danych i kopie bezpieczeństwa. Praca naszych maszyn i ludzi jest wliczona w miesięczny abonament.

bergsystem_ico_wdrozenie

Pomożemy przy wdrożeniu i konfiguracji systemu

Nauczymy Cię jak w pełni wykorzystać funkcje systemu, aby więcej zarabiać. Pomożemy również przenieść Twoje dane z innych systemów.

bergsystem_ico_chmura

Zawsze masz łatwy dostęp do swoich danych

W każdym momencie możesz nie tylko zaimportować dane, ale również odzyskać z systemu informacje dotyczące klientów i umów. Nie wiążą Cię z nami długoterminowe umowy.

bergsystem_ico_bezpieczenstwo

Dbamy o bezpieczeństwo

System Berg CRM posiada najwyższej klasy zabezpieczenia stosowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, jest w pełni zgodny z wymogami GIODO. Zapewniamy także codzienny back-up danych.

bergsystem_ico_koszty

Sam kontrolujesz koszty systemu

Nieważne czy jesteś doradcą finansowym czy dużą multiagencją ubezpieczeniową. Nasz cennik dostosowany jest do Twoich aktualnych potrzeb. Na bieżąco możesz zmieniać ilość użytkowników i płacić za tyle, ile naprawdę potrzebujesz.

Przewiń do góry

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.