System, z którym rozwiniesz swoją firmę

Berg System to CRM, który został dopasowany do branży ubezpieczeniowej, finansowej i fotowoltaicznej.

Pełny dostęp. Wybierz odpowiednią wersję. Używany przez ponad 11,000 użytkowników

Jak Berg System pomaga rozpędzić sprzedaż?

Sprawdź nasze rozwiązanie, które pozwala zwiększyć sprzedaż, dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, z których korzysta już ponad 11.000 użytkowników

bergsystem_ico_kontakty_circle

Prosty w obsłudze

Gotowe wersje systemu, które zostały przystosowane do konkretnej branży pozwolą Ci rozpocząć pracę od razu i zwiększać swoje wyniki sprzedaży.

bergsystem_ico_rozliczeniaprowizyjne_circle

Działaj skutecznie

Berg System pomoże Ci w ustaleniu działań, które doprowadzą Cię do Twojego celu. Zaplanuj etapy sprzedaży, a Berg System pomoże Ci w ich realizacji.

bergsystem_ico_zarzadzanie_zespolem

Zwiększaj swoje wyniki 

Łatwe w zrozumieniu statystyki pozwolą sprawdzić Ci, w którym miejscu Twoje działania są mniej skuteczne. Dzięki temu znajdziesz słaby punkt i zaczniesz zamykać więcej sprzedaży.,

bergsystem_ico_processprzedazy_circle
PROCES SPRZEDAŻY

To, co powoduje, że rozpędzisz swoją sprzedaż

Ułożenie odpowiednich kroków pozwoli Ci zbudować powtarzalność w sprzedaży i ustabilizować firmę, a jednocześnie zapewni Ci to skuteczny rozwój i zwiększenie sprzedaży.

bergsystem_ico_kontakty_circle
KARTOTEKA KLIENTA

Zbudujesz centrum swojej firmy

Każda z naszych funkcjonalności została przystosowana do konkretnej branży, w ten sposób zapewniasz sobie jeden system dla całej firmy, którego funkcje rozwijają się wraz z Twoim biznesem.

Pełny dostęp. Wybierz odpowiednią wersję. Używany przez ponad 11,000 użytkowników

Ponad 11,000 użytkowników w 8 krajach

Dzięki wdrożeniu Berg System powstała platforma i mogliśmy zacząć przeprowadzać akcje crowdfundingowe. W trzech pierwszych zebraliśmy niemal 500 tysięcy złotych.
klient_bergsystem_lucynawarda
Lucyna Warda
Prezes Zarządu FindFunds
Branże leasingowa i ubezpieczeniowa są dosyć podobne do siebie. Wybierając system CRM dla Porównywarki Leasingowej, szukaliśmy rozwiązania, które będzie dedykowane dla tego sektora. Chodziło nam o to, żeby mówić tym samym językiem, żeby dostawca rozumiał specyfikę branży. W naszym przypadku to była bardzo dobra inwestycja. Z czystym sumieniem polecam Berg System
klient_bergsystem_piotrstebel_porównywarka
Piotr Stebel
Dyrektor Zarządzający PorownywarkaLeasingowa.pl
Dzięki temu, że Berg System jest dostosowany do specyfiki branży, mogliśmy go wdrożyć u naszych pośredników. Kluczowe tu były dwie rzeczy, których nie miał poprzedni system: udostępnianie strukturalne kontaktów oraz wykorzystanie modułu rozliczania prowizji. Udało nam się też zwiększyć uproduktowienie klientów z poziomu 2,5, do ponad 4, a poziom wznowień produktów wyniósł 93 procent rok do roku. Wznowienie klienta jest obecnie tak oczywiste, że dziwimy się tym pojedynczym przypadkom, kiedy nie są one robione.
klient_bergsystem_lukaszmalek
Łukasz Małek
Członek zarządzu grupy Expectum

Pełny dostęp. Wybierz odpowiednią wersję. Używany przez ponad 11,000 użytkowników

Przewiń do góry

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.