Jak w trzech krokach przygotować ofertę szkolnego NNW w Berg System?

Jak w trzech krokach przygotować ofertę szkolnego NNW w Berg System?

Można stać pod szkołą i rozdawać ulotki by sprzedać ubezpieczenie szkolne  NNW. Dziś jednak mało kogo stać na taką stratę czasów i środków. Zamiast tego lepiej kierować ofertę do klientów, których już wcześniej zdobyliśmy. Zobacz jak wykorzystać Berg System, by dotrzeć do klientów ze swojej bazy.

Krok 1. Filtrowanie

Pierwszy krok, to wyfiltrowanie klientów, którzy mają dzieci. Aby to zrobić wystarczy w Berg System zaznaczyć tag, którym oznaczyliśmy wszystkich klientów z dziećmi. Uzyskamy pełną listę osób, które mogą być zainteresowane .
Z tej grupy można z kolei wyłączyć tych, którzy już od nas kupili taki produkt jak ubezpieczenie szkolne NNW dla dziecka lub rodziny.
Ze względu spełnianie wymagań RODO, należy użyć kolejnego filtra. W ten sposób usuniemy z bazy kontaktów osoby, które nie wyraziły zgody na kontakt przez SMS lub mail.

Oczywiście, to nie wyczerpuje wszystkich możliwości, które dają opcje filtrowania w Berg System.

crm_tag_szukanie

Krok 2. Wysłanie wiadomości

W kolejnym kroku możemy ją prosto wyeksportować, by wykorzystując system wysyłkowy wysłać w odpowiednim momencie. Tym, którzy wyrazili zgodę na kontakt przez SMS-a dostarczymy ofertę tą drogą. Tym, którzy pozwolili wysyłać maile – tym kanałem komunikacji. Można tu wykorzystać systemy wysyłkowe. Więcej informacji możesz uzyskać kontaktując się z ekspertem Berg System.

Krok 3. Follow-up 

Ale aby skutecznie sprzedawać nie wystarczy zrobić wysyłek marketingowych. Kluczem jest krok kolejny, czyli tzw. follow-up. Jeśli pracujemy sami – po prostu kontaktujemy się z osobami z listy. Jeśli jednak zarządzamy zespołem powinniśmy takie zadanie zlecić opiekunom każdego z klientów. W Berg System można to zrobić bardzo prosto. Każdemu z agentów pojawi się wtedy lista tylko jego kontaktów do obdzwonienia.

Po wszystkim: Informacja zwrotna

Po całej akcji, warto zanotować bieżące uwagi. Zaktualizować tagi, dodać nowe – np. związane z wybadanymi innymi potrzebami produktowymi klienta. Jeśli wszystkie takie dane wprowadzimy do Berg System, każde kolejne tego typu działanie reklamowe będzie przynosić coraz lepsze rezultaty.

I tu dochodzimy do sedna. Ten sam schemat działania, ale z odpowiednimi tagami, możemy zastosować do działań sprzedażowych w innych sytuacjach, dla innych grup docelowych. 

Jeśli chcesz, by ekspert Berg System pokazał Ci jak to zrobić, skontaktuj się z nami pod numerem +48 535 950 687.

logo_bergsystem_final_rgb

Pierwszy raz z Berg System?

Zacznij od umówienia bezpłatnej prezentacji z naszym specjalistą. Wypełnij formularz

Podziel się artykułem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące rynku finansów, ważnych zmian w prawie oraz porad jak usprawnić Twoje działania, abyś zarabiał jeszcze więcej. Ponadto otrzymasz od nas wskazówki jak wykorzystać Berg System podczas swojej codziennej pracy.

Zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości o treści marketingowej dotyczącej Berg System na Twój adres e-mail.