mk-na-koferencji-Alior-warsaw

Alior Bank docenił Berg System. Kolejny etap współpracy

Po raz kolejny jest nam niezwykle miło poinformować, że działania Alior Bank docenił działania podejmowane przez Berg System. Wcześniej informowaliśmy o tym, że zostaliśmy wybrani dostawcą dedykowanego rozwiązania CRM dla klientów biznesowych Alior Banku. Od tego czasu dla prowadzonego przez bank portalu zafirmowani.pl – regularnie dostarczamy porad eksperckich. Ostatnio zaś zostaliśmy zaproszeni na organizowaną przez Alior Bank konferencję „Firmy przyszłości – jak zaistnieć w internecie?”.

Konferencja, zorganizowana przez zespół należącego do Alior Banku portalu zafirmowani.pl, odbyła się 11 października 2017 roku w Campus Warsaw. Nowoczesna przestrzeń Google sprzyjała rozmowom o tym, jak budować tożsamość nowoczesnej firmy w internecie.

Prezes Berg System – Marcin Konopka – w bardzo dobrze przyjętym przez uczestników konferencji wystąpieniu opowiedział o tym, w jaki sposób można zwiększać sprzedaż wykorzystując nowoczesne narzędzia typu CRM. Na przykładzie historii własnej firmy wskazał, jak doszedł do miejsca, w którym czterech na pięciu klientów firmy trafia do niej poprzez internet.

Raz jeszcze dziękujemy zespołowi portalu zafirmowani.pl. Znalezienie się wśród prelegentów konferencji jednego z wiodących banków jest zaszczytem. Ale również najlepszym dowodem na to, że warto konsekwentnie rozwijać produkt Berg System. Alior Bank docenił naszą dotychczasową pracę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Berg System – zapraszamy do kontaktu.

Sprzedawaj więcej z Berg System

Dołącz do najlepszych firm takich jak Porównywarka Leasingowa.
Sprawdź co Berg System jest w stanie osiągnąć dla Twojego biznesu.