Jak dodać pierwsze Wydarzenie?

Autor: Marcin Konopka
Zaktualizowano dnia: 16 sierpnia 2021r.

 

slajd1_kalendarz_pierwsze_wydarzenie

By utworzyć nowe Wydarzenie, przejść do modułu Kalendarz. W tym celu użyj przycisku Kalendarz w panelu nawigacji po lewej stronie ekranu.

slajd2_widok_miesiac_tydzień

W zależności od potrzeb, terminy mogą być wyświetlane w skali miesiąca, tygodnia lub dnia. Jeśli chcesz zmienić obecny tryb, skorzystaj z przycisków widocznych w prawym górnym rogu.

Wybierz w Kalendarzu pole odpowiadające terminowi planowanego wydarzenia. Zostanie wyświetlony formularz Dodawanie wydarzenia.

slajd3_pierwsze_wydarzenie_kalendarz

Wybierz rodzaj wydarzenia z listy na górze formularza.

slajd5_dodaj_osobe

Jeśli Wydarzenie dotyczy konkretnej Osoby, Firmy lub Umowy, możesz powiązać je z którąś z nich. W formularzu, pod nazwą wydarzenia, widoczny jest niebieski napis Kliknij, aby dodać osobę powiązaną, firmę lub umowę.

slajd6_dodawanie danych

Po kliknięciu na niego pojawią się nowe pola formularza: Osoba kontaktowa/klientFirmaSprzedaż i Powiązani współpracownicy.
Część danych w formularzu może zostać uzupełniona automatycznie. W tym celu należy skorzystać z wyszukiwarki. Wystarczy wpisać dane w polu Osoba kontaktowa/klientFirma lub Sprzedaż.
Jeśli skorzystałeś z wyszukiwarki, możesz dodać dane kontaktowe klienta do nazwy Wydarzenia za pomocą przycisku + Dodaj dane Klienta.

slajd4_nadanie_nazwy

Po jego naciśnięciu Nazwa wydarzenia zostanie uzupełniona o dane kontaktowe.
Gdy uzupełnisz pozostałe informacje o Wydarzeniu, zatwierdź je przyciskiem Dodaj w prawym dolnym rogu formularza.

Dodawanie Wydarzenia – na skróty

Możesz również utworzyć nowe Wydarzenie z poziomu dowolnego modułu. Wystarczy kliknąć przycisk + w prawym górnym rogu.

slajd7_Dodaj +_ostatni

Z listy wybierz opcję Dodaj wydarzenie. Zostanie otwarty odpowiedni formularz. Po uzupełnieniu i zatwierdzeniu wprowadzonych danych, nowe Wydarzenie zostanie dodane do Systemu.

Scroll to Top

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.