Kalendarz – informacje ogólne

Autor: Marcin Konopka
Zaktualizowano dnia: 16 sierpnia 2021r.

image

Wykonane Wydarzenia znikają z Kalendarza. Możesz je zobaczyć, używając filtra Pokaż Wykonane.

Widok tabelaryczny

kalendarz W widoku Kalendarza Wydarzenia wyświetlają się w skali MiesięcyTygodni lub Dni. Do przemieszczania się pomiędzy kolejnymi okresami służą przyciski powyżej Kalendarza. [/caption]

By sprawdzić szczegóły lub edytować Wydarzenie, kliknij na pole odpowiadające mu w Kalendarzu. Jeśli taki widok nie odpowiada Twoim potrzebom, użyj przycisku Widok listy, który jest widoczny po prawej stronie powyżej Kalendarza.

Widok listy

Kalendarz lista

Wydarzenia mogą być wyświetlane w formie listy. Można zmienić to korzystając z przycisku Widok kalendarza. Po kliknięciu na nazwę wydarzenia można sprawdzić jego szczegóły i edytować je. W przypadku, jeśli chcesz eksportować informacje o Wydarzeniach, kliknij na przycisk Excel lub CSV, w zależności od swoich preferencji.

Dodawanie wydarzenia

dodawanie wydarzenia

Za pomocą przycisku + lub Dodaj w prawym górnym rogu ekranu, otworzysz formularz Dodawanie wydarzenia. Dzięki niemu utworzysz nowe Wydarzenie, które po zatwierdzeniu będzie widoczne w Kalendarzu.

Timeline

timeline

To specyficzny widok kalendarza dla Osoby lub Firmy. Pokazuje powiązane z Kontaktem lub Umową Wydarzenia z przeszłości oraz  te zaplanowane.
Takie odzwierciedlenie Wydarzeń znajduje się w Kartach Kontaktów, Szans Sprzedaży i Sprzedaży, natomiast w Panelu Głównym za jego pomocą przedstawia się Wydarzenia dla wszystkich Kontaktów, Szans Sprzedaży i Sprzedaży.

Scroll to Top

Ta witryna używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu poprawienia Twojego doświadczenia na tej stronie.