Marcin Konopka Berg System

Alior Bank docenił Berg System. Kolejny etap współpracy

Po raz kolejny jest nam niezwykle miło poinformować, że działania Alior Bank docenił działania podejmowane przez Berg System. Wcześniej informowaliśmy o tym, że zostaliśmy wybrani dostawcą dedykowanego rozwiązania CRM dla klientów biznesowych Alior Banku. Od tego czasu dla prowadzonego przez bank portalu zafirmowani.pl – regularnie dostarczamy porad eksperckich. Ostatnio zaś zostaliśmy zaproszeni na organizowaną przez Alior Bank konferencję „Firmy przyszłości – jak zaistnieć w internecie?”.

Konferencja, zorganizowana przez zespół należącego do Alior Banku portalu zafirmowani.pl, odbyła się 11 października 2017 roku w Campus Warsaw. Nowoczesna przestrzeń Google sprzyjała rozmowom o tym, jak budować tożsamość nowoczesnej firmy w internecie.

Prezes Berg System – Marcin Konopka – w bardzo dobrze przyjętym przez uczestników konferencji wystąpieniu opowiedział o tym, w jaki sposób można zwiększać sprzedaż wykorzystując nowoczesne narzędzia typu CRM. Na przykładzie historii własnej firmy wskazał, jak doszedł do miejsca, w którym czterech na pięciu klientów firmy trafia do niej poprzez internet.

Raz jeszcze dziękujemy zespołowi portalu zafirmowani.pl. Znalezienie się wśród prelegentów konferencji jednego z wiodących banków jest zaszczytem. Ale również najlepszym dowodem na to, że warto konsekwentnie rozwijać produkt Berg System. Alior Bank docenił naszą dotychczasową pracę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Berg System – zapraszamy do kontaktu.

Content Marketing Manager.
Zajmuje się tworzeniem i dystrybucją wartościowych treści.